Wigilia pracownicza

WIGILIA FIRMOWA - CHORZÓW

Okres świąteczny to doskonały czas na spotkanie wigilijne w gronie współpracowników, kolegów i koleżanek z pracy lub partnerów biznesowych. To moment na podsumowanie owocnego roku, czas na wzmacnianie relacji z pracownikami i okazja do podziękowania za całoroczną współpracę i zaangażowanie. Organizacja takiego wydarzenia to trudny orzech do zgryzienia dla niejednego managera i właściciela firmy, dlatego chętnie zrobimy to za Was, oferując kompleksową organizację wigilii firmowej.

Mamy ponad 6-letnie doświadczenie w organizacji uroczystości i sztab ludzi, którzy zadbają o wysoką jakość imprezy i magiczny klimat wypełniony nastrojową muzyką, blaskiem świec, zapachem prawdziwej choinki i aromatem świątecznych dań.

Dysponujemy klimatyczną salą o powierzchni ponad 80 metrów kwadratowych, zlokalizowaną na piętrze restauracji, nieco odizolowaną od pozostałej części lokalu, która ugości ponad 50-ciu Gości. Nasza restauracja znajduje się w samym sercu miasta, z dostępem do parkingu, darmowego weekendami, co stanowi ogromną zaletę dla naszych Gości.

W tym roku skomponowaliśmy specjalne menu świąteczne składające się z naszych bestsellerów, uwzględniające kuchnię tradycyjną, ale także bożonarodzeniowe dania w nowoczesnym wydaniu. Z  tegorocznymi potrawami możecie zapoznać się poniżej w menu. Mamy jednak otwarte głowy na pomysły i elastyczne podejście do kreowania indywidualnego menu, według sugestii Gości. Z przyjemnością zorganizujemy eleganckie spotkanie wigilijne w tradycyjnym duchu, ale również imprezę świąteczną o nieco luźniejszym charakterze. Możemy stworzyć kartę w stylu szwedzkiego stołu, oryginalne przekąski finger food, kącik z kraftowymi piwami, menu ze świątecznymi koktajlami lub amerykański poncz świąteczny. Możliwości jest mnóstwo, a my lubimy wyzwania.

Wiemy, że wigilia pracownicza to nie tylko jedzenie. Na nastrój świąteczny mają wpływ najdrobniejsze detale. Zadbamy o wystrój sali i dekoracje stołu, dobierzemy odpowiednią oprawę muzyczną, aby wszyscy Goście poczuli magię nadchodzących świąt. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

ŚWIĄTECZNE MENU - OFERTA 2023

ZUPY
Barszcz z uszkami | 18,-
Zupa grzybowa | 22,-

DANIA GŁÓWNE
Karp panierowany w ziołowej kruszonce, pieczone ziemniaki, kapusta z grzybami | 42,-
Łosoś panierowany w maku, kremowe risotto ze szpinakiem, karmelizowane marchewki | 51,-
Dorsz marynowany w miso, kasza bulgur z groszkiem zielonym, mikrozioła | 43,-
Gołąbki faszerowane grzybami, wegetariańskim niemięsem i kapustą, sos grzybowy | 38,-

DESERY
Brownie z dodatkiem białej czekolady | 17,-
Korzenny torcik marchewkowy z orzechami i kremem krówkowym | 18,-

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeśli szukasz miejsca na organizację spotkania opłatkowego, wigilii pracowniczej, wigilii z przyjaciółmi to skontaktuj się z nami. 

Napisz maila na adres: hello@krakenpub.com zatytułowanym “Wigilia pracownicza/spotkanie świąteczne”. Przedstaw nam zarys spotkania, ilość osób, datę oraz oczekiwania względem menu  i napojów. Koniecznie zostaw swój numer kontaktowy, dzięki temu będziemy mogli wspólnie zaplanować wydarzenie i ustalić szczegóły.

Numer kontaktowy w sprawie imprez.
Marcin Aleksiej - właściciel Kraken Restopub - tel.: 514 061 007