RECENZJE - CI KTÓRZY NAM ZAUFALI

Zorganizowali dla nas imprezę po chrzcinach. Jedzenie pyszne. Poprosiliśmy o tradycyjny śląski obiad. I pomimo, że nie było tego w menu, nie było z tym problemu. Rolada wspaniała. A tort borówkowy, to było mistrzostwo. Zimna płyta super, nawet chleb był pieczony na miejscu. Może niekonwencjonalne miejsce na tego typu imprezę, ale polecam. I jeszcze obsługa, kelnerzy przesympatyczni i pomocni.

Było warto. Dziękujemy:)

Agnieszka Kretszman
Chrzciny

 ---

Polecam z całego serca ! W sierpniu organizowaliśmy w Krakenie imprezę i jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni ! Jedzenie bardzo dobre, kolorowe drineczki serwowane przez przemiłych barmanów przepyszne. Czego chcieć więcej? :) 

Natalia Chardyś
Małe Wesele

 ---

Od kilku lat cały nasz zespół ma przyjemność w okresie świątecznym spotkać się na Wigilii właśnie w Krakenie. Każdego roku poza oczywiście fantastyczną atmosferą czekają na nas nie tylko pyszne ale i ciekawe potrawy, będące fantastyczną wariacją wszystkim nam znanym klasycznym potrawom. W tym roku również spotkamy się w Krakenie, bo nie wyobrażamy sobie, aby móc świętować w innym miejscu. Całej ekipie dziękujemy za ciepłe i profesjonalne przyjęcie. Do zobaczenia ❤️

Kasia Mansel
Wigilie firmowe Passionblog for dogs